Witamy w Zakopanem,

Zakopane to zimowa stolica Polski, należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych w Polsce. Czyste górskie powietrze sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. Właśnie tam położone apartamenty, które mamy przyjemność zaoferować jako miejsce spędzenia Państwa wolnego czasu.

Apartamentydowynajecia.pl polecają pobyt w nowoczesnych, komfortowych apartamentach po atrakcyjnych cenach, które stanowią alternatywę dla drogich hoteli, pensjonatów oraz kwater prywatnych. Dla naszych gości przygotowaliśmy umeblowane i świetnie wyposażone apartamenty o wysokim standardzie, położone w niezwykle urokliwych miejscach dla osób ceniących sobie niezależność, komfort i prywatność.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo informacje dotyczące pobytu w apartamentach oraz wszelkie informacje dodatkowe związane z atrakcjami Zakopanego. Po dniu spędzonym na kamienistych szlakach lub jeździe na nartach polecamy odpoczynek w gorących źródłach lub w miejscach gdzie można zjeść coś pysznego i odpocząć przy góralskiej muzyce.

Nie ma lepszego miejsca na urlop od Zakopanego!

 

 

Wifi w większości naszych apartamentów znajduje siębezprzewodowy dostęp do internetu.

zakopane apartamenty